Zespół weselny Rzeszów i okolice

PRO-music

Na terenie Rzeszowa i okolic znajdujemy się w czołówce zespołów weselnych chętnie zapraszanych do współorganizacji wyjątkowej uroczystości, jaka są zaślubiny. Nowożeńcy i ich goście mają różne gusta muzyczne. Pro-Music to zespół weselny, który nie boi się żadnych wyzwań. Za nami już wiele imprez ślubnych, dzięki którym zebraliśmy cenne doświadczenie, pozwalające nam elastycznie zająć się każdym zleceniem na oprawę muzyczną zaślubin. Zależy Ci na tym, aby goście ruszyli jak najszybciej do tańca? To zadanie, które możesz spokojnie powierzyć naszemu zespołowi. Szeroki przekrój hitów z minionych dekad i nowszych przebojów, jaki proponujemy, ułatwia przygotowanie bloków muzyczno-tanecznych. Gramy energetycznie, pobudzając nawet opornych do wyjścia na parkiet. Dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy dla Młodej Pary. W kreatywny sposób poprowadzimy każde wesele i zmierzymy się z każdym zadaniem, jakie postawią nam Nowożeńcy.

Zespół weselny Rzeszów i okolice

Orkiestra weselna

Co gramy?

Wszystko to, co zaliczane jest już do szlagierów muzycznych oraz nowości, które okupują listy przebojów w stacjach radiowych. Proponowany przez naszą orkiestrę weselną z Rzeszowa repertuar obejmuje:

  • hity z lat ’60, ’70, ’80, ’90 aż po współczesne przeboje,
  • polskie i zagraniczne piosenki,
  • takie gatunki muzyczne jak: pop-rock, latino, disco, blues, jazz, piosenki biesiadne, utwory folkowo-ludowe (np. polka, walczyki, oberki).
Zespoły weselne Rzeszów

Zespół na wesele

Przykładowy scenariusz wesela, jaki możemy zaproponować:

 

  • 16:00– 17:00 – ślub,
  • 17:30 – 18:00 – życzenia i przejazd gości oraz Pary Młodej na salę weselną wraz z ceremonią powitania Młodej Pary chlebem i solą, wspólny toast,
  • 18:15 – 19:00 – pierwszy posiłek i rozpoczęcie imprezy pierwszym tańcem Nowożeńców,
  • Do północy – kilka bloków tanecznych i zabawowych oraz przerwy na posiłki,
  • 0:00 –0:45 – oczepiny, podziękowania dla Rodziców, zabawy dla Pary Młodej – wybór nowej Pary Młodej, zabawy dla gości,
  • 0:45 – 1:05 – tort,
  • 1:05 – 5:00 – kolejne bloki muzyczno-taneczne, zabawowe z przerwą na posiłki.

Wiemy, że dzisiaj na weselu nie wystarczy tylko zagrać i zaśpiewać. Liczy się także to, jak poprowadzi się tego rodzaju wydarzenie. Dlatego właśnie podchodzimy kompleksowo do zleceń i poza oprawą muzyczną, gwarantujemy też konferansjerkę.

Jeśli masz inny pomysł, nasz zespół – orkiestra weselna chętnie się z nim zapozna i podzieli swoimi doświadczeniami. Potrafimy stworzyć odpowiedni dla tego wydarzenia klimat.

Wasz ślub zbliża się wielkimi krokami? Nie ma co czekać, tylko rezerwować już miejsce w naszym kalendarzu!

Divi WordPress Themes