Zespół muzyczny Pro-music – zespół na wesele

Rzeszów i okolice

Jesteśmy zespołem muzycznym działającym głównie na terenie Rzeszowa i okolic. Głównym profilem działalności zespołu jest obsługa muzyczna imprez okolicznościowych:

– wesela,
– bale sylwestrowe,
– imprezy firmowe,
– studniówki.

Na prowadzonej przez nas imprezie zapewniamy profesjonalną obsługę konferansjerską, zabawy i konkursy dla uczestników imprezy, profesjonalne nagłośnienie.

Długoletnie doświadczenie w branży muzycznej pozwala nam na trafny dobór repertuaru oraz stylu prowadzenia imprezy, w zależności od jej charakteru oraz gustów uczestników.

 

Zespół weselny Rzeszów i okolice

Zespół muzyczny na wesele

Co gramy?

Nasz repertuar obejmuje wszystko to, co zaliczane jest już do szlagierów muzycznych oraz nowości, które okupują listy przebojów w stacjach radiowych. Proponowany przez naszą orkiestrę weselną z Rzeszowa repertuar obejmuje:

  • hity z lat ’60, ’70, ’80, ’90 aż po współczesne przeboje,
  • polskie i zagraniczne piosenki,
  • takie gatunki muzyczne jak: pop-rock, latino, disco, blues, jazz, piosenki biesiadne, utwory folkowo-ludowe (np. polka, walczyki, oberki).
Zespoły weselne Rzeszów

Zespół na wesele

Scenariusz wesela / imprezy okolicznościowej 

Imprezę weselną prowadzimy w oparciu o przygotowany scenariusz omawiany wspólnie z Państwem na indywidualnym spotkaniu z jednym członków zespołu. W naszym autorskim scenariuszu przedstawiamy propozycje zabaw dla dzieci oraz dla gości weselnych prowadzonych w trakcie trwania wesela oraz w trakcie oczepin.

Prowadząc imprezę ściśle współpracujemy z obsługą lokalu i planujemy bloki muzyczne tak, aby posiłki były wydawane o zaplanowanych porach.

Bloki muzyczne trwają zazwyczaj do 40 min z 15 minutowymi przerwami, ale nie jest to sztywny przedział czasowy i dostosowany jest do planu wesela – posiłków – atrakcji – sesji zdjęciowej itp.  Podczas weslea proponujemy wspólne biesiadowanie przy stolikach. Posiadamy przyogotowane przez nas śpiewniki ze znanymi piosenkami biesiadnymi.

.

Divi WordPress Themes