Pięcioro profesjonalnych muzyków, zespół na wesele Rzeszów to grupa z wieloletnim doświadczeniem muzycznym i scenicznym.

Zespół na wesele Rzeszów – gramy wyłącznie na żywo

Prowadzimy wesele tak, aby każdy gość weselny czuł się usatysfakcjonowany brzmieniem i repertuarem. Profesjonalizm muzyczny, wieloletnie doświadczenie i repertuarto nasze atuty.

Zespół na wesele Rzeszów

Zespół posiada bogaty repertuar wykonywanych utworów, który obejmuje hity z lat ’60, ’70, ’80, ’90, aż po współczesne przeboje obecne na listach oraz w stacjach radiowych. Wykonujemy przeboje polskiej i zagranicznej muzyki, pop-rock, latyno, disco, ale także blues i jazz, aż po biesiadę, oraz sporą ilość utworów folkowo-ludowych takich jak; polki, walczyki, oberki. Scamander to nie tylko zespół na wesele, swoją grą uświetniamy także bankiety, dancingi, studniówki, koncerty plenerowe, oraz wszelkie inne imprezy rozrywkowe. Orkiestra na wesele Rzeszów

Zagraliśmy setki imprez tanecznych (wesela, sylwestry, studniówki), zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz cały czas rozwijaliśmy się. Aktualnie nasze oprawy muzyczne są bardzo doceniane przez klientów. Przychylne opinie i pozytywne komentarze po zagranych weselach są dla nas motywacją do dalszego podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług.

Ania- wokal

Mateusz – gitara, wokal

Stanisław – klawisze, wokal

Antoś- saksofon, wokal

Mariusz – perkusja

Divi WordPress Themes