Pięcioro profesjonalnych muzyków, zespół na wesele Rzeszów to grupa z wieloletnim doświadczeniem muzycznym i scenicznym.

Zespół na wesele Rzeszów – gramy wyłącznie na żywo

Prowadzimy wesele tak, aby każdy gość weselny czuł się usatysfakcjonowany brzmieniem i repertuarem. Profesjonalizm muzyczny, wieloletnie doświadczenie i repertuarto nasze atuty.

Zespół na wesele Rzeszów

Zespół posiada bogaty repertuar wykonywanych utworów, który obejmuje hity z lat ’60, ’70, ’80, ’90, aż po współczesne przeboje obecne na listach oraz w stacjach radiowych. Wykonujemy przeboje polskiej i zagranicznej muzyki, pop-rock, latyno, disco, ale także blues i jazz, aż po biesiadę, oraz sporą ilość utworów folkowo-ludowych takich jak; polki, walczyki, oberki.

Zagraliśmy setki imprez tanecznych (wesela, sylwestry, studniówki), zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz cały czas rozwijaliśmy się. Aktualnie nasze oprawy muzyczne są bardzo doceniane przez klientów. Przychylne opinie i pozytywne komentarze po zagranych weselach są dla nas motywacją do dalszego podnoszenia jakości oferowanych przez nas usług.

Ania- wokal

Mateusz – gitara, wokal

Stanisław – klawisze, wokal

Antoś- saksofon, wokal

Mariusz – perkusja

Divi WordPress Themes